Biz Kimiz?

Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren SECURITURK dünya lideri olan bir çok ürünün sizlere ulaşmasında aracı olmaktadır. Kullandığımız ürünlerin tamamını, dünyadaki en iyi kalite ve garantiyi sağlayan ürünlerden seçmiş olmamız sorunsuz sistemler kurmamızı sağlamaktadır. Elektronik güvenlik sistemlerindeki 1995 yılından bu yana edinmiş olduğumuz tecrübemizle ve uzman kadromuzla dün olduğu gibi yarında yanınızda olacağız.

Kuruluşumuz Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ni temel ilke edinmiştir.. Bizler, bizi seçen kurumların ve şahısların memnuniyetinden ortaya çıkabilecek yeni müşterilerin, bizleri kalkındıracağını düşünmekteyiz. Bu sebepten dolayı ilkemiz: Memnun Müşteri = Yeni Müşteridir.

Kullanmış olduğumuz ürünlerden PARADOX alarm sistemlerini tanıtmak amacıyla bu sayfaları hazırladık. Paradox alarm sistemlerini bu internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Aldığınız ürünleri kurulumu servisimiz vasıtasıyla yapılabilir. Montaj hizmetini de satın almak isterseniz hizmetler kategorisini inceleyebilirsiniz.