İade ve İptal Şartlarımız:

alarmsistemi.net’ten aldığınız veya alacağınız her ürün ve hizmet SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.’nin sorumluluğunda olup üretici, ithalatçı veya bu firmaların yetki verdiği servisler kanalıyla garanti altına alınmıştır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan veya satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde alarmsistemi.net (SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.) ile temasa geçerek iade ediniz.

  • Tarafımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.
  • SECURITURK ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.
  • Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

Geri Ödeme Politikası

  • Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, iade edilen ürün SECURITURK’e ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
  • SECURITURK üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
  • Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İletişim ve Adres Bilgilerimiz

Adres: D-100 Güney Yan Yol No:25 Lapis Han Ofis: 2069Kartal, İstanbul / Türkiye

Telefon Numaramız: +90 850 259 30 00

E-Posta Adresimiz: bilgi@securiturk.com

Kargo ve Teslimat: 

Alarmsistemi.net kargo gönderilerinde Türkiye’nin en yaygın kargo şirketleriyle çalışmaktadır. alarmsistemi.net’ten aldığınız tüm ürünlerimiz ödemenin alınmasını takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir.

Stok

Siparişiniz sonrasında tarafımızdan kaynaklanmayan herhangi bir stok problemi yaşanırsa, SECURITURK tarafınıza en kısa zamanda bilgi verecek, dilerseniz siparişinizi iptal edecek veya sizin seçeceğiniz alternatif bir ürünü adresinize gönderecektir. Siparişle ilgili bir ödeme yapmışsanız bankaların geri iade koşullarında ödeme iadelerini yapacaktır.