Kullanıcı Dostu Kullanım

Paradox, alarm sistemlerini üretirken kullanıcı dostu bir çok işlevi de panelleri üzerine yerleştirmektedir. Bu yaklaşım kullanıcının sistemi kolayca kullanmasını sağlar.

StayD ile sistemin kurulum modları arasında gezerek alarm sistemini neredeyse hiç kapatmadan kullanabilirsiniz. Örneğin Dışarı çıkarken sistemin tamamını kurarsınız. Eve geldiğinizde içerde moduna alır sistemi devrede tutarsınız. Uyumaya gittiğinizde uyku moduna alırsınız böylece sistem yine devrede kalır. Sabah uyandığınızda tekrar içerde moduna alırsınız ve alarmınız yine kurulu kalır. Evden çıkarken sistemi tam kurma moduna alırsınız. Bu örnekte olduğu gibi alarm sisteminin kurulu modları arasında değişim yaparak sistemi hiç bir zaman devreden çıkarmadan kullanabilirsiniz.

StayD ile yeni bir yaşam tarzı deneyimi yaşayın. StayD, hayatınızı basitleştirir ve sistemi devre dışı bırakmak zorunda kalmadan – kurulu bir alana girerken bile – haftanın 7 günü 24 saati sizi koruyarak daha güvenli olmasını sağlar. StayD sizinle yaşıyor ve alarmınız sizi her zaman -korumasız bir süre olmadan- koruyor. Üstelik sistemi otomatik olarak yeniden kurarken en son hani moddaydı bilgisini  hatırlamak zorunda kalmıyorsunuz.

İki yönlü kablosuz güvenlik sistemleri, size herhangi bir yerleşim veya küçük ticari kurulum için güvenlik, kablosuz kolaylık, kolay kurulum ve cazip tüketici özellikleri kombinasyonunu sunar.

Kolay yazılım yükseltme özelliğiyle, kurulumcuların sistemlerini hızlı, kolay ve sahada güçlük çekmeden yükseltmelerine olanak tanır. Kurulumu daha da kolaylaştırmak için, her panel kolay takip edilebilir menü odaklı programlama kullanılarak yapılandırılabilir.

 

 

  • Tek Tuşla Kurma
  • Anahtarla Kurma / Devre dışı bırakma
  • Kart Okuyucuyla Kurma / Devre dışı bırakma
  • Uzaktan Kumandayla Kurma / Devre dışı bırakma
  • Telefonla Kurma / Devre dışı bırakma
  • Bilgisayardan Kurma / Devre dışı bırakma ile kullanıcıların alarm sistemini yönetmesi için her aracı sunar.

Paradoxmyhome ve Swan servisleriyle panele internet üzerinden ulaşma, BabyWare ile kolay programlama ve yönetim sunulan diğer kurulum ve yönetim kolaylıklarıdır.

Paradox farklı uzaktan kumandalarla çok çeşitli beklentileri karşılar. REM serisi uzaktan kumandalar alarm sistemini yönetirken kullanıcılar, -REM-2, REM-25, REM-3 kumandalardan birini kullandığında- eve veya işyerine girmeden alarm sisteminin kurulu veya devre dışı olduğunu öğrenebilir.

TBL Paradox’un hata göstergesidir. Hata denetim sistemi alarm panelinize bağlı dedektörlerden herhangi birinde bir pil azalması, sistemin akülerinin azalması, telefon hattının kesilmesi, elektrik kesilmesi, internet bağlantısının kesilmesi, güvenlik merkeziyle iletişim hatası gibi bir çok denetimi kendi içerisinde yaparak sistemin sağlığı hakkında kullanıcısını bilgilendirir.

Yönlendirmeli olarak çalışan bu işlev sayesinde hangi dedektörün pilinin azaldığını sadece 2 tuşa basarak öğrenebilirsiniz. Diğer sorunları tek tuşa basarak görebilir, servisinize önceden bilgi verebilirsiniz.